Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd

  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
Ana Pazar: Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: LIUGONG, SDLG, XCMG, XGMA, SHANTUI, SEM, Komatsu, CAT, Doosan
No. Çalışanları: 20~30
Yıllık satış: 7000000-8000000
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: < 10%

Giriş

LGMC (Guangxi Ligong Machinery Co., Ltd), sadece inşaat makinelerinde değil, aynı zamanda 2.000.000'den fazla makine parçasında (LIUGONG, SDLG, XCMG, XGMA, SHANTUI, SEM, Komatsu, CAT, Doosan vb. dahil) uzmanlaşmış bir şirkettir. ), imalat sanayi, inşaat sanayi, genel sanayi ve hatta tarımda kullanılabilecek tüm mühendisliğe sahip.Bu makineler, çok işlevli her yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.LGMC, ağır makinelere odaklanıyor, küçük makinelerin araştırma ve geliştirilmesine yatırım yapıyor ve gemi pazarlarında büyük popülerlik kazanıyor.Burada ne istersen, her şeyi bulabilirsin.
Büyük bir konum avantajına sahip olan LGMC, Çin'in geri kalanıyla kapsamlı demiryolu bağlantılarına sahip bir şehir olan Liuzhou'da bulunuyor ve Guangxi Eyaletinin en önemli sanayi üssü olan LiuGong Company'nin evi.“Dürüstlük, Yüksek Kalite, Güvenilirlik ve Verimlilik” ilkesi doğrultusunda LGMC, sadece birkaç yıl içinde pazarda büyük bir tanınırlık kazanmış ve büyük yerli üretici ve ticaret kuruluşlarından destek almıştır.LGMC, iyi ürün kalitesine ve iyi satış sonrası hizmete güvenerek pazarı işgal etti ve Güney Asya, Güneydoğu Asya, Afrika, Güney Amerika, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve diğer bölgelere ihraç edildi.
7 gün 24 saat profesyonel satış ekibi ile her türlü sorunu zamanında çözer ve sorularınıza özel yorumlarda bulunur.Her zaman sizi karşılamaya ve harika bir işbirliği deneyimi yaşamanıza yardımcı olmaya hazır.

Geçmiş

2017 yılında, LGMC, Liuzhou şehrinde kuruldu.

 

2017 yılında, satış departmanımız, depo departmanımız, satın alma departmanımız kuruldu ve görevlerimizi yerine getiriyor ve daha profesyonel hale geliyoruz.

 

2017 yılında, LGMC 2017 Pekin İnşaat Makineleri Fuarı'nda yer aldı.

 

2018 yılında, mini ekskavatör, mini tekerlekli yükleyici, mini yol silindiri,motorlu greyder, motor, şanzıman ve tüm mühendislik makineleri vb. için yedek parçalar ana ürünlerimiz haline gelir.

 

2018 yılında, LGMC, 2018 Şanghay Bauma Fuarı ve 2018 Brezilya M&T EXPO fuarında yer aldı.

 

2019 yılında, LGMC Almanya Bauma 2019 MÜNİH'te yer aldı.

Hizmet

Firmamız bağımsız araştırma ve tasarım yeteneği ve üstün pazar rekabet gücü ile modern bir kuruluş haline gelmiştir.

Kurulduğu 2017 yılından bugüne kadar 120'den fazla ülke ve bölge ihracat yapmıştır.Şirketimiz, müşterilere doğru ve üst düzey ürünler sunmak için profesyonel teknik ekibe, eksiksiz parça numarası sistemine ve güçlü resim sistemi kitaplığına sahiptir.Müşterilerin sorunları çözmelerine yardımcı olmak için firmamız her müşteriye "kazan-kazan durumu yaratmak" amacıyla hizmet vermektedir.Ve kapsamlı bir satış sonrası servisimiz var.

 

Yedek parçalar için: Müşterinin teslimat süresini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Teslimattan önce, müşterilerin yüksek kaliteli ve doğru miktarda mal alabilmelerini sağlamak için ürünlerin parça numarasını ve resimlerini tek tek doğrulamalıyız.

Ekibimiz

LGMCkaliteli bir çekirdek yönetim ekibine ve deneyimli bir teknik ekibe sahiptir.Kuruluşundan bu yana, şirketimiz uluslararası yetenekleri geliştirmeyi standart olarak alır ve bir grup iş seçkinini birleştirmek için mükemmel platform avantajlarına sahiptir.Çabaları, şirketin uluslararası profesyonel mekanik parçaların hızla ve sürekli olarak geliştirilmesini sağladı, müşterilerin mükemmel ekibimize güvenmesine ve seçmesine izin verdi.

Mesaj bırakın