Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd

  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd şirket Profili
Ana Pazar Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu
İş türü Üretici, İhracatçı
Markalar LIUGONG, SDLG, XCMG, XGMA, SHANTUI, SEM, Komatsu, CAT, Doosan
No. Çalışanları 20~30
Yıllık satış 7000000-8000000
Yıl kurulan 2017
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

LGMC (Guangxi Ligong Machinery Co., Ltd), yalnızca inşaat makinelerinde değil, aynı zamanda 2.000.000'den fazla makine parçasında (LIUGONG, SDLG, XCMG, XGMA, SHANTUI, SEM, Komatsu, CAT, Doosan ve benzeri dahil) uzmanlaşmış bir şirkettir. ), imalat sanayinde, inşaat sektöründe, genel sanayide ve hatta tarımda kullanılabilecek tüm mühendisliklere sahip.Bu makineler, birden fazla işlevle her yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Ağır makinelere odaklanan LGMC, küçük makinelerin araştırma ve geliştirmesine yatırım yapar ve gemi pazarlarında büyük popülerlik kazanır.Burada ne istersen, her şeyi bulabilirsin.
Büyük bir konum avantajına sahip olan LGMC, Çin'in geri kalanıyla kapsamlı demiryolu bağlantılarına sahip bir şehir olan ve Guangxi Eyaletinin en önemli sanayi üssü olan LiuGong Company'nin evi olan Liuzhou'da yer almaktadır.“Dürüstlük, Yüksek kalite, Güvenilirlik ve Verimlilik” ilkesi doğrultusunda LGMC, sadece birkaç yıl içinde pazarda büyük bir tanınırlık kazandı ve büyük yerli üreticilerden ve ticari kuruluşlardan destek aldı.LGMC, iyi ürün kalitesi ve iyi satış sonrası hizmete dayanarak pazarı işgal etti ve Güney Asya, Güneydoğu Asya, Afrika, Güney Amerika, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve diğer bölgelere ihracat yaptı.
Profesyonel satış ekibi ile 7 gün 24 saat hizmetinizde olup, her türlü sorunu zamanında çözer, sorularınıza özel yorumlar sunar.Her zaman sizi karşılamaya ve harika bir işbirliği deneyimine sahip olmanıza yardımcı olmaya hazırız.

Geçmiş

2017'de, LGMC, Liuzhou şehrinde kuruldu.

 

2017'de, satış departmanımız, depo departmanımız, satın alma departmanımız kuruldu ve görevlerimizi daha profesyonel hale getirdik.

 

2017'de, LGMC 2017 Pekin İnşaat Makineleri Fuarı'na katıldı.

 

2018'de, mini ekskavatör, mini tekerlekli yükleyici, mini yol silindiri,motorlu greyder, motor, şanzıman ve tüm mühendislik makinelerinin yedek parçaları vb. ana ürünlerimiz haline gelmiştir.

 

2018'deLGMC, 2018 Shanghai Bauma Fuarı ve 2018 Brezilya M&T EXPO fuarına katıldı.

 

2019'da, LGMC, Almanya Bauma 2019 MÜNİH'de yer aldı.

Hizmet

Şirketimiz, bağımsız araştırma ve tasarım yeteneği ve olağanüstü pazar rekabet gücü ile modern bir kuruluş haline geldi.

Kurulduğu 2017 yılından bugüne kadar 120 den fazla ülke ve bölgeye ihracat yapmıştır.Şirketimiz, müşterilere doğru ve üst düzey ürünler sunmak için profesyonel teknik ekibe, eksiksiz parça numarası sistemine ve güçlü resim sistemi kitaplığına sahiptir.Müşterilerin sorunları çözmelerine yardımcı olmak için firmamız her müşteriye "kazan-kazan durumu yaratmak" amacıyla hizmet vermektedir.Ve kapsamlı bir satış sonrası hizmetimiz var.

 

Yedek parçalar için: Müşterinin teslim süresini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Teslimattan önce, müşterilerin yüksek kaliteli ve doğru miktarda mal alabildiğinden emin olmak için ürünlerin parça numarasını ve resimlerini tek tek doğrulamalıyız.

Ekibimiz

LGMCkaliteli bir çekirdek yönetim ekibine ve deneyimli bir teknik ekibe sahiptir.Kuruluşundan bu yana, şirketimiz gelişen uluslararası yetenekleri standart olarak kabul etmektedir ve bir grup iş seçkinlerini birleştirmek için mükemmel platform avantajlarına sahiptir.Çabaları, şirketin uluslararası profesyonel mekanik parçaların hızla ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağladı, müşterilerin mükemmel ekibimize güvenmelerini ve seçmelerini sağladı.

Mesaj bırakın